preskoči na sadržaj

Osnovna škola Marije Jurić Zagorke Zagreb

Login
Korisni linkovi
Lista linkova je prazna
Kalendar
« Prosinac 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 10. 6. 2011.

Ukupno: 402561
Ovaj mjesec: 211
Ovaj tjedan: 295
Danas: 70
Slobodne aktivnosti

Izvannastavne aktivnosti su uspješan poticaj za angažiranje učenika za rad izvan redovite nastave. Obično su povezane s određenim nastavnim predmetom.

Način i metode realizacije pretežito su radioničkoga, projektnoga, skupno-istraživačkoga tipa, terenske nastave i/ili drugih aktivnih didaktičko-metodičkih pristupa.

Ovaj oblik aktivnosti organizira se za sve učenike, prakticiranje izvannastavnih aktivnosti pretpostavlja samostalnu učeničku odluku o uključivanju, što odražava i njihovo htijenje za većim uspjehom, a pokazuje  i veću motivaciju za učenjem u slobodnijim okruženjima poučavanja/učenja.

2018./2019. 

AKTIVNOST

UČITELJ

RAZRED

Likovna skupina

D.Fiolić

1.A

Dramska grupa

M.Petrač

1.B

Literarna grupa

N.Jurašić

1.C

Male švelje

V.Rajić

2.A

Kreativna radionica

J.Lauder

2.B

Kukičanje

D.Milan Popadić

2.C

Mali modelari

D.Kostanjevac

2.D

Kreativna grupa

A.Hudika Brković

3.A

Mali čitači

R.Dobrica

3.B

Kreativno pisanje

K.Čalić

3.C

Prirodoslovna šetnja Zagrebom

V.Tepeš

4.C

Klub malih čitača

A.Brčić Bauer

2.

Sportska grupa

N.Tonšetić

1.-4.

Nogomet

I.Šendulović

1.-4.

Košarka

M.Dujmović Žalac

1.-4.

Rano učenje – Njemački jezik (1.raz -2 grupe)

M.Knez Krstulović

1.

Rano učenje – Njemački jezik (2.-3.raz -2 grupe)

M.Knez Krstulović

2 -3.

Planinari

A.Novina

3.-5.

FILMSKA DRUŽINA ZAG

M.Forjan Horvatek

5.-8.

MEDIJSKA GRUPA

N.Jakob

5.-8.

NOVINARSKA GRUPA

I.Hrenar

5.-8.

LITERARNO-RECITATORSKA G.

D.Tolić

5.-8.

RADIJSKA DRUŽINA ZAG

A.Brčić Bauer

5.-8.

LIKOVNA GRUPA

M.Sever

5.-8.

ZBOR

J.Cirimotić

5.-8.

MLADI ČUVARI PRIRODE

L.Žišković

5.-8.

GLOBE PROGRAM

I.Škarica Milek

5.-8.

PRVA POMOĆ

M.Čunko

7.

FIZIKA EKSPRES

N.Kirčenkova

7.-8.

MLADI POVJESNIČARI

S.Zamboni

5.-8.

MLADI GEOGRAFI

M.Peroković

5.-8.

PROMETNA GRUPA

K.Kedačić-Buzina

5.-8.

MLADI ŠAHISTI

G.Dragičević

5.-8.

BADMINTON

D.Kolar Čunko

5.-8.

KOŠARKA

M.Dujmović

5.-8.

HRVANJE

I.Šendulović

1.-8.

KINEZITERAPIJA

N.Tonšetić

1.-8.

PLIVANJE

N.Papak

5.-8.

ANIMACIJA, GRAFIKA I DIZAJN

M.Lozar

5.-8.

ŠKOLSKI DIGITALNI LIST

M.Lozar

5.-8.

VJERONAUČNA GRUPA

A.Jukić Ivandić

6. i 8.

BIBLIJSKA GRUPA

J.Vidović

6.

VEZILJE

s.M.Lukač

3. i 5.

POVIJESNA GRUPA

E.Bukal

5.-8.

FILATELISTIČKA GRUPA

S.Zamboni

5.-8.

PČELINJA ŠKOLICA

A.M.Tavra

5.-8.

 

 




preskoči na navigaciju