Aktivnosti za upis u 1. razred šk.g. 2021./2022.
Autor: Nataša Jakob, 26. 2. 2021.

Poštovani roditelji,

aktivnosti vezane za upis djece u prvi razred sastoje se od liječničkog pregleda u ambulanti školske medicine i procjene zrelosti za upis u školi.

Liječnički pregled i procjena zrelosti za upis u školu provode se prema upisnom području škole. Svako dijete procjenu zrelosti obavlja u školi kojoj pripada prema mjestu prebivališta.

Upisno područje naše škole čine sljedeće ulice: Aljmaška, Bačka, Bački odvojak, Banatska, Banatski odvojak, Baošički put, Beketinačka, Belomanastirska, Beljska, Berečka, Bizovačka, Bogdanovačka, Carevdarska, Cerička, Cerska, Cvjećarska, Čateška, Čeminačka, Daljska, Dardska, Dobropoljska, Dubrava od broja 2 do 66, Dugoreška, Đurđevačka, Đurmanečki put, Ernestinovačka, Feričanačka, Fočanska od broj 1 do 31 i od broja 2 do 32, Gračačka, Gračački odvojak, Gračački zavoj, Hercegnovski put, Ivankovačka, Jablanička I. odvojak, Jadarska, Jarminska, Jorgovanska, Josipovačka, Kajkavska, Kalenički put, Kanarinska, Kapelska, Kapucinska od broja 53 do kraja i od broja 52 do kraja, Kijevska od broja 1 do 25 i od broja 2 do 24, Kloštarska od broja 1 do 19, kneza Branimira od broja 147 do 159 i broj 12, Kotorska, Kraljevčanska, Kriveljski put, Kumborski put, Kumborski put I. odvojak, Kurilovečka od broja 2 do 12, Laslovačka, Levanjska, Limska od broja 1 do kraja, Lovinačka, Lubenička, Maslinska, Mokošićka, Mrzlopoljska, Nemetinska, Novogradiška, Nuštarska, Opatovačka, Otočačka, Pepelnjakova, Pivnička, Pivska, Poljane, Prnjavorska, Rudopoljska, Saborska, Sarvaška, Semeljačka, Sitnička, Slavonska, Slavonska avenija od broja 13 do 21, Slavonska odvojak, Sokolovečka, Strumička, Suhaljska, Šljivoševačka, Štefanovečka cesta, I. Štefanovečki zavoj, Tarska, Tovarnička, Trnava I., Trnava VII., Trnavska, Trnovitička, Vardarska od broja 24 do kraja i od broja 31 do kraja, Vardarski odvojak 3, Vranska, Vrhovinka, Vukovarska od broja 1 do 25 i od broja 2 do 24, Zelenički put i Žabanjska.

1) Liječnički pregled

Termin pregleda djeteta u ambulanti možete dobiti putem aplikacije Terminko na poveznici https://www.terminko.com/

Upite vezano za liječnički pregled djece možete poslati na mail sestre Nataše: natasa.maric@stampar.hr.

Ambulanta školske medicine

Aleja lipa 1H, Retkovec

Školska liječnica: dr. Ivana Aušperger Majcen

Medicinska sestra: Nataša Marić

2) Procjena zrelosti za upis u školi

Za procjenu zrelosti djeteta u školi naručivati ćete se putem aplikacije Terminko na poveznici https://www.terminko.com/

Termini za procjenu zrelosti djeteta će na aplikaciji biti dostupni od 08.03.2021.

Putem aplikacije biti će dostupne sve upute vezane uz procjenu zrelosti djeteta u školi.

Ukoliko imate dodatnih pitanja molimo Vas da nas kontaktirate putem e-maila strucni.suradnici@os-mjzagorke-zg.skole.hr